اگزاست فن رادیال

اگزاست فن رادیال را بهتر بشناسیم :

اگزاست فن رادیال جزء فن های یکطرفه در دسته بندی های فن ها می باشد. در مورد توضیحاتی که درباره اگزاست فن رادیال می توان گفت جنس بدنه بسیار مقاوم ان است که از استیل می باشد. اگزاست فن رادیال در زمینه های صنعتی کاربرد بسیار زیادی دارد. در این نوع دستگاه اتصال پروانه مورد بررسی قرار گرفته است که با اتصال مستقیم پروانه به موتور مواجهه شده اند. در مورد طراحی اگزاست فن رادیال باید گفت که به صورت خاص طراحی و تولید گردیده است که بتوانید تقریبا در مکان هایی با سایز های کوچک قرار گیرد. در واقع برای نصب اگزاست فن رادیال نگران فضا مورد نیاز و کافی نباشید.

اگزاست فن رادیال وسیله ای است که از پروانه ای که توسط یک موتور الکتریکی هدایت می شود تشکیل شده است. چرخش پروانه هوا را در حرکت تنظیم می کند و هوا از ورودی در طرف اگزاست فن رادیال مکیده شده و از خروجی فن خارج می شود. در اگزاست فن رادیال ورودی هوا و خروجی به صورت عمودی در آن عبور می کند. اگزاست فن رادیال از طریق مجرایی که در 90 درجه با توجه به ورودی قرار دارد ، هوا را بیرون می کشد. اگزاست فن رادیال دارای موتور بدون برس تا 12 ولت است که به معنی کارایی بالا ، دقت بالا ، سرعت آن تا 6500 دور در دقیقه و با عمر طولانی مدت حتی استفاده از این اگزاست فن رادیال 24 ساعت شبانه روز است.

در واقع اگزاست فن رادیال به دلیل جهت گردش هوایی که فن ایجاد می کند به این عنوان نامگذاری شده اند. اگزاست فن رادیال حول محور می چرخند و هوا را به موازات محور میچرخاند. اگزاست فن رادیال در اطراف شافت مرکزی می چرخند و باعث ایجاد تفاوت در فشار هوا می شوند که مکش لازم برای حرکت هوا از طریق اگزاست فن رادیال را فراهم می کند.

اگزاست فن رادیال از سرعت بالایی برخوردار هستند ، اما جریان هوایی که اگزاست فن رادیال ایجاد می کند دارای فشار کم است. اگزاست فن رادیال برای برنامه هایی که نیاز به جابجایی بسیاری از هوا باشد به خوبی کار می کنند. آنها نسبت به فن سانتریفیوژ نیاز به انرژی کمتری دارند.

از آنجا که اگزاست فن رادیال را به صورت محوری مکیده و آن را به صورت شعاعی می باشد ، در برابر هوای بسیار آلوده و دارای گرد و غبار زیاد نفوذ ناپذیر است و علاوه بر این اگزاست فن رادیال قادر به تضمین خطوط مشخصه پایدار است. اگزاست فن رادیال شرکت مکش و دهش دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بسیار عالی با خدمات پیشرفته می باشد. اگزاست فن رادیال توسط کارشناسان زبده ما مورد بررسی قرار می گیرد. و شرکت ما در زمان بروز مشکل در ایراد اگزاست فن رادیال شما را دریافت می کنند و در سریع ترین زمان به آن رسیدگی خواهند کرد. اگزاست فن رادیال که در محل موردنظر شما قرار می گیرد. نمونه های متداول اگزاست فن رادیال را از طریق فن به موازات شافت می چرخانند.

هواکش سانتریفوژ رادیال

دوره گارانتی به شرط تعمیر و نگهداری صحیح

 • نام فن سانتریفیوژ

  هواکش سانتریفوژ رادیال

 • مدل فن سانتریفیوژ

  MDRN-MDTN

 • برند فن سانتریفیوژ

  مکش و دهش

 • نوع سانتریفیوژ

  یوتیلیتی رادیال

 • کاربرد

  صنعتی

image-1
image-1
image-1
image-1
image-1
image-1
image-1
image-1
 • مشخصات مکانیکی
 • مشخصات الکتریکی
 • مشخصات ظاهری
 • خدمات
 • امکانات

امکانات: گارد محافظ

: قابلیت نصب الکتروموتور ضد انفجار 

: قابلیت نصب الکتروموتور ضد احتراق 

: گارانتی

: جابه جایی هوای زیاد

: قابلیت نصب فیلتر

: دمپر دستی

: دمپر موتوری

: دمپر وزنی

: دریچه بازدید پروانه

: کنترل 100% سرعتشما میتوانید به راحتی و سریع از قیمت محصولات مکش دهش مطلع شوید، برای آگاهی از قیمت محصولات و سفارش ، همین الان اقدام کنید استعلام قیمت button-arrowproducts

محصولات این برندArticle

مقاله مرتبط

ارائه خدمات مشاوره در جهت انتخاب مدل ،جانمایی جت فن و هم چنین نصب و راه اندازی دستگاه ها با ما تماس بگیرید 021 8825702 button-arrow
عضویت در خبرنامه

SIGN UP FOR OUR

NEWSLATTER